Startujemy z Edulike (oficjalnie ;)

Edulike w wersji beta ruszyło w marcu. W czerwcu uruchomiliśmy kalendarze, system rezerwacji szkoleń oraz możliwość założenia konta kursanta. Teraz, po 6 miesiącach prac nad rozwojem platformy, startujemy oficjalnie!

Od 22 września ruszamy z programem ambasadorów Edulike. Będziemy regularnie prezentować sylwetki najciekawszych trenerów, coachów i szkoleniowców, którzy mają u nas swoje profile. Pierwszymi ambasadorami Edulike są:

  • Anja Piotrowska, która od 16 lat zajmuje się profesjonalnym makijażem. Jest mistrzynią Europy w makijażu artystycznym z Yekateriburga (Rosja 2014). Prowadzi Roczną Szkołę Makijażu we Wrocławiu.
  • Magdalena Piekło, mindset i executive coach, współpracuje z zespołami, managerami, przedsiębiorcami i zawodowymi sportowcami. Od ponad 10 lat przygotowuje warsztaty i szkolenia dla wielokulturowych organizacji i prowadzi indywidualne sesje coachingowe.
  • Paweł Piotrowski, który przez ostatnie 18 lat swojej kariery zawodowej zajmuje się szkoleniami. Przez jego ręce przeszło wielu profesjonalnych fryzjerów, w tym kilku Mistrzów Polski. Do najważniejszych osiągnięć Pawła należą zdobycie Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie Artystycznym w 2010 roku w Paryżu oraz Mistrzostwo Europy w 2009 w Atenach.
  • Dorota Galińska – trenerka, która sama od 14 lat startuje w zawodach fitness i odnosi sukcesy. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB) oraz kilkukrotną finalistką Mistrzostw Europy i Świata.

Do końca października będziemy, co tydzień, przybliżać profile zawodowe naszych nowych ambasadorów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ich pracy szkoleniowej, koniecznie śledźcie naszego bloga oraz profile na Facebooku i LinkedIn.

Edulike to przede wszystkim platforma prezentująca w jednym miejscu portfolio i ofertę szkoleniowców oraz oceny i opinie osób, które brały udział w szkoleniach. Opinie innych to jedna z najważniejszych informacji, która pozwala osobom szukającym szkolenia wiarygodnie ocenić jakość oferty prezentowanej przez szkoleniowców. Nasi ambasadorzy sami przyznają, że rekomendacje uczestników stanowią jedno z najważniejszych źródeł pozyskiwania nowych kursantów.

W Edulike oceny mogą wystawiać wyłącznie te osoby, które uczestniczyły w szkoleniu. Dzięki temu zyskują zarówno kursanci, jak i szkoleniowcy, ponieważ cały proces wyszukiwania szkoleniowca i szkolenia jest łatwiejszy – w jednym miejscu można zaleźć zarówno profile i oceny prowadzących oraz ofertę i opinie o dostępnych szkoleniach.

Dziękujemy, że jesteście z nami!