Tak. Założenie konta szkoleniowca jest bezpłatne. Konto szkoleniowca umożliwia założenie profilu i korzystanie ze wszystkich podstawowych funkcjonalności Edulike. W miarę rozwoju platformy Edulike konto będzie wzbogacane o kolejne funkcjonalności. Więcej informacji znajdziesz na naszym blogu edulike.info/blog

Konto szkoleniowca służy do identyfikacji użytkownika na platformie Edulike. Konto umożliwia korzystanie ze wszystkich funkcjonalności platformy. Jedną z nich jest profil szkoleniowca, który umożliwia prezentację doświadczenia i oferty szkoleniowej danego szkoleniowca.

Wszystkie szkolenia są dostępne na profilach trenerów. Aby znaleźć interesujące cię szkolenie zacznij od znalezienia odpowiedniego trenera. W wyszukiwarce na stronie głównej wpisz interesującą cię specjalizację o określ preferowane miejsce, w którym ma odbyć się szkolenie.

Tak, specjalizację, której nie ma w naszym katalogu można dodać z poziomu edycji profilu. Opcja dodanie specjalizacji jest dostępna w zakładce „Kompetencje” na dole listy istniejących specjalizacji.

Na platformie Edulike oceny mogą wystawiać wyłącznie zweryfikowani uczestnicy szkoleń danego szkoleniowca. Aby dodać ocenę i opinię o szkoleniowcu konieczne jest otrzymanie od twojego szkoleniowca indywidualnego numeru PIN oraz podanie swojego adresu e-mail. Numer PIN powinieneś otrzymać bezpośrednio od swojego szkoleniowca. Jeśli nie otrzymałeś swojego numeru PIN, skontaktuj się ze swoim szkoleniowcem. Każdy numer PIN wygasa w ciągu 1 godziny.

Nie. Użytkownicy Edulike, którzy nie prowadzą szkoleń nie muszą zakładać konta na platformie. Kursanci, aby wystawić ocenę szkoleniowca podają wyłącznie własny adres e-mail. Do wystawienia oceny konieczne jest posiadanie indywidualnego numeru PIN, który powinieneś otrzymać od swojego szkoleniowca.

Każdy szkoleniowiec może zapraszać swoich kursantów do wystawiania ocen i opinii za pośrednictwem funkcjonalności „Oceny” dostępnej w profilu. Aby zaprosić do wystawienia oceny należy podać adres e-mail kursanta oraz wygenerować dla niego indywidualny numer PIN.

Nie. Konta na Edulike mogą zakładać zarówno szkoleniowcy jak i kursanci. Jeśli chcesz wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez jednego ze szkoleniowców zarejestrowanych na Edulike – załóż konto kursanta i zarezerwuj miejsce.

Konto szkoleniowca służy do zakładania profilu szkoleniowca, tworzenia oferty szkoleniowej oraz planowania i organizacji szkoleń. Konto kursanta pozwala na zapisywanie się na szkolenia. Na koncie kursanta dostępna jest też lista nadchodzących szkoleń oraz historia szkoleń, które już się odbyły.