Dorota Galińska – jestem trenerką. A Ty?

Słowo trener kojarzy się przede wszystkim ze sportem. Dorota od 14 lat startuje w zawodach fitness i odnosi sukcesy. Jest wielokrotną Mistrzynią Polski Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness (IFBB) oraz kilkukrotną finalistką Mistrzostw Europy i Świata.

Paweł Piotrowski – jestem szkoleniowcem. A ty?

Dzisiaj rozmawiamy z Pawłem, który przez ostatnie 18 lat swojej kariery zawodowej zajmuje się szkoleniami. Przez jego ręce przeszło wielu profesjonalnych fryzjerów, w tym kilku Mistrzów Polski oraz wielu laureatów zarówno polskich jak i międzynarodowych konkursów fryzjerstwa i barberingu.

Magdalena Piekło – jestem coachem. A Ty?

Magdalena pracuje jako mindset i executive coach, współpracuje z zespołami, managerami, przedsiębiorcami i zawodowymi sportowcami. Od ponad 10 lat przygotowuje warsztaty i szkolenia dla wielokulturowych organizacji i prowadzi indywidualne sesje coachingowe.

Anja Piotrowska – jestem szkoleniowcem A Ty?

Anja od 16 lat zajmuje się profesjonalnym makijażem. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi pod okiem trenerki rosyjskiej kadry narodowej Nanary Bereziny, mistrzyni świata OMC. Jej prace były prezentowane w Rio de Janeiro, Moskwie, Atenach, Oslo, Paryżu, Zurichu, Nowym Jorku, Seulu i Londynie.

Startujemy z Edulike (oficjalnie ;)

Edulike w wersji beta ruszyło w marcu. W czerwcu uruchomiliśmy kalendarze, system rezerwacji szkoleń oraz możliwość założenia konta kursanta. Teraz, po 6 miesiącach prac nad rozwojem platformy, startujemy oficjalnie!

Jak zostać ambasadorem Edulike?

Z okazji oficjalnego startu Edulike postanowiliśmy szerzej zaprezentować sylwetki naszych szkoleniowców. Od 22 września na naszym portalu i w kanałach social media będziemy przybliżać profile ambasadorów Edulike!

Co nowego na Edulike?

W ciągu kilku ostatnich tygodni wprowadziliśmy kilka zmian i nowości, które usprawniają działanie Edulike. Skupiliśmy się głównie na profilach szkoleniowców i szkoleniach.

Jak zarezerwować miejsce na szkoleniu?

Od czerwca na Edulike dostępna jest nowa funkcja – rezerwacja miejsc na szkoleniach. Nowa opcja umożliwia zapisywanie się zarówno na szkolenia stacjonarne jak i na szkolenia online.

Planuj szkolenia z Edulike

Od czerwca na Edulike dostępna jest nowa funkcja organizacji szkoleń. To zresztą nie jedyna nowość jaką wprowadziliśmy razem z ostatnią aktualizacją.